Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
To dompapper

Blyant og akvarell på papir
25x24
Signert nede på midten: Th Holmboe -

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 000