Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
To dompapper

Blyant og akvarell på papir
25x24
Signert nede på midten: Th Holmboe -

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering