Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Skjærgården

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering