Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med robåt
Olje på lerret
28x46
Signert nede t.h.: A Rasmussen: Df
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
28x46
Vurdering