Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med robåt

Olje på lerret
28x46
Signert nede t.h.: A Rasmussen: Df

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00