Kavli, Arne(1878-1970)
Aase 1930
Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 1930
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
57x46
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering