Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kavli, Arne (1878-1970)
Aase 1930

Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 1930

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000