Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Parti fra Luxembourghaven i Paris

Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: MR Smyth

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Jardin du Luxembourg

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering