Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Kone og barn ved ildsted

Olje på lerret
55x63
Signert nede t.h.: R. Bressler pinx

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering