Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Barlag, Philip (1840-1913)
Fjellandskap

Olje på lerret
24x37
Signert nede t.h.: Barlag

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering