Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Arbo, Peter Nicolai (1831-1892)
Gressende kyr 1888

Olje på mahognyplate
24x32
Signert og datert nede t.h.: P. N. A. Septr. 1888

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000