Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Dronningen (gamle). Bygdøy

Olje på lerret
51x33
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Påtegnet med signatur og tittel på baksiden:
Kavli: Fra Dronningen (gamle)

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 240 000