Storstein, Aage(1900-1983)
Ronna (sandstrand Mæbostrand) Justøy 1953
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500