Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Storstein, Aage (1900-1983)
Ronna (sandstrand Mæbostrand) Justøy 1953

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500