Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ringereide, Alv(1907-1968)
Gårdsbruk med møllehus

Olje på lerret
48x41
Signert nede t.h.: Ringereide

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 500