Ringereide, Alv(1907-1968)
Gårdsbruk med møllehus
Olje på lerret
48x41
Signert nede t.h.: Ringereide
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
48x41
Signert nede t.h.: Ringereide
Vurdering
NOK 3 000–4 000