Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Schultz, Alexander (1901-1981)
Fra Italien

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: A. Schultz

Påtegnet med tittel og datert 1963 på baksiden.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000