Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Jacobsen, Fredrik Wilhelm (1878-1948)
Gatearbeidere 1925

Olje på lerret
140x100
Signert og datert nede t.h.: F W J - XXV

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering