Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Haug, Kristian(1862-1953)
Gutteportrett 1895

Olje på lerret
38x30
Signert og datert nede t.v.: Haug 95

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00