Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Haug, Kristian (1862-1953)
Gutteportrett 1895

Olje på lerret
38x30
Signert og datert nede t.v.: Haug 95

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering