Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Drøm 1958

Litografi, lysmål
39x30
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -58

Nummerert nede t.v.: 83/125. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000