Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kihle, Harald (1905-1997)
Apenesgården 1982

Litografi
38x47
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -82

Påtegnet nede t.h.: Lito. Nummerert nede t.v.: 153/200. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering