Kihle, Harald(1905-1997)
Apenesgården 1982
Litografi
38x47
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -82
Påtegnet nede t.h.: Lito. Nummerert nede t.v.: 153/200. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00