Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kvinneportrett 1942

Olje på lerret
86x60
Signert og datert nede t.v.: HS 42

Påtegnet J.H.S, samt signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000–6 000