Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Tangen, Olaf (1903-1997)
Fra Kragerø 1949

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: -49 Tangen

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen, samt påtegnet: Skisse.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering