Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Zabehlicky, Alois (1883-1962)
Oppstilling med hummer, frukt og blomster

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: J. Planer.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000