Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Kvinne med gitar

Olje på plate
54x68
Noe utydelig signert nede t.v.: Kanasek (?)

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 8 000