Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Skibbrudne på skjær

Olje på lerret
72x94
Usignert.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000