Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Hus-auksjon
Forrige
120
Neste
Ukjent, kunstner
Skibbrudne på skjær
Olje på lerret
72x94
Usignert.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 10 000