Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Morgenstund

Olje på lerret
42x34
Utydelig signert nede t.h.: Grüll... (?)

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering