Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Slåssende gutter

Olje på lerret
42x34
Noe utydelig signert nede t.v.: Grüll... (?)

Påtegnet med utydelig tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering