Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Winge, Sigurd (1909-1970)
Oppstandelsen (Triptyk)

Radering, lysmål
123x56
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 17/25. Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste. Motiver fra utsmykning av Østre Krematorium.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 18 000