Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Sittende kvinneakt 1935

Litografi, lysmål
70x58
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1935

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000