Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Kvinne med mannsportrett

Olje på papir, oppklebet på plate
69x62
Signert nede t.h.: RK

Vurdering
NOK 5 000–6 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 000