Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Kvinne med mannsportrett

Olje på papir, oppklebet på plate
69x62
Signert nede t.h.: RK

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000–6 000