Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Fra Skagen

Olje på lerret
30x42
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 400 med forbehold