Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Fra Skagen

Olje på lerret
30x42
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering