Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Fra Skagen
Olje på lerret
30x42
Signert nede t.v.: RK
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 3 400 med forbehold
Olje på lerret
30x42
Signert nede t.v.: RK
Vurdering