Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Selmyhr, Conrad (1877-1944)
Tømmerhytte i fjellandskap 1899

Olje på lerret
52x78
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 99

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 10 000