Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med trær

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: A Schultz

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering