Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med to boller 1952

Serigrafi
38x54
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /52

Nummerert nede t.v.: 1/20.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering