Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med to boller 1952

Serigrafi
38x54
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /52

Nummerert nede t.v.: 1/20.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 800