Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Nerdrum, Odd (1944-)
Stemmen

Litografi
89x62
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 21/400. Fra kunstmappe 1974 som inneholdt litografiene: Stemmen, Venninder, Ryggen og Etterpå.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering