Nerdrum, Odd(1944-)
Stemmen
Litografi
89x62
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 21/400. Fra kunstmappe 1974 som inneholdt litografiene: Stemmen, Venninder, Ryggen og Etterpå.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 9 000