Nupen, Kjell(1955-2014)
Sydafrikansk Krusifiks 1979
Litografi, lysmål
79x62
Signert og datert nede t.h.: K Nupen 79
Påtegnet nede t.v.: Litografi a.p. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 3 800