Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Nupen, Kjell (1955-2014)
Sydafrikansk Krusifiks 1979

Litografi, lysmål
79x62
Signert og datert nede t.h.: K Nupen 79

Påtegnet nede t.v.: Litografi a.p. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering