Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Bedstemor og Bitte

Olje på plate
41x33
Signert nede t.v.: J. Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 000