Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Fra Telemark

Olje på lerret
60x53
Usignert.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Utydelig påtegnelse og datert 1911 på baksiden av lerretet.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering