Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Dampskibet Netherby Hall

Olje på lerret
39x52
Signert nede t.h.: Adam. S.

Skibet har heist flagg med "Sildesalaten" akter.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 1 000