Ukjent, kunstner
Dampskibet Netherby Hall
Olje på lerret
39x52
Signert nede t.h.: Adam. S.
Skibet har heist flagg med "Sildesalaten" akter.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 600
Olje på lerret
39x52
Signert nede t.h.: Adam. S.
Vurdering
NOK 1 000