Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Dampskibet Netherby Hall

Olje på lerret
39x52
Signert nede t.h.: Adam. S.

Skibet har heist flagg med "Sildesalaten" akter.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 600