Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskeskøyte i midnattsol

Olje på plate
46x55
Signert oppe t.h.: E. Berger

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000