Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ekeland, Arne (1908-1994)
Komposisjon med figurer 1971

Blandingsteknikk på papir
29x42
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland 71

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000