Ekeland, Arne(1908-1994)
Komposisjon med figurer 1971
Blandingsteknikk på papir
29x42
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland 71
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 8 000
Blandingsteknikk på papir
29x42
Vurdering
NOK 10 000–12 000