Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Hillgaard, Stefanny(1925-)
Revers 1969

Bronse
H: 62 cm.
Signert, påtegnet med tittel og datert på plakett på plinten.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 8 000