Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Hillgaard, Stefanny (1925-)
Revers 1969

Bronse
H: 62 cm.
Signert, påtegnet med tittel og datert på plakett på plinten.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering