Hillgaard, Stefanny(1925-)
Revers 1969
Bronse
H: 62 cm.
Signert, påtegnet med tittel og datert på plakett på plinten.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 8 000
Bronse
H: 62 cm.
Vurdering