Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Berg, Svein Boge (1944-)
Abstrakt bronse 1969

Bronse på plint av tre
H: 25 cm.
Signert og datert: Boge Berg 69

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering