Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Berg, Svein Boge(1944-)
Abstrakt bronse 1969

Bronse på plint av tre
H: 25 cm.
Signert og datert: Boge Berg 69

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 000