Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Utstilling 1977

Etsning, lysmål
70x51
Signert og datert nede t.h.: K Nupen 77

Nummerert nede t.v.: 5/15. Påtegnet med tittel og dedikasjon nede på arket.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 200