Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Nupen, Kjell (1955-2014)
Utstilling 1977

Etsning, lysmål
70x51
Signert og datert nede t.h.: K Nupen 77

Nummerert nede t.v.: 5/15. Påtegnet med tittel og dedikasjon nede på arket.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering