Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi, lysmål
52x43
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 393/500.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering