Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Lysakerelven

Litografi, lysmål
40x53
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering