Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikeværelse 1969

Tusj og akvarell på papir, lysmål
26x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000