Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Fjell, Kai (1907-1989)
Sykkelturen 1983

Akvarell, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: K. F. 83

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering