Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)

Olje på papp
27x23
Usignert

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 200