Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Paus, Arne(1943-)
Løvtre i høstfarger

Olje på plate
46x30
Signert nede t.h.: A. Paus

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 5 000