Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Paus, Arne (1943-)
Løvtre i høstfarger

Olje på plate
46x30
Signert nede t.h.: A. Paus

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering