Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Hvit form i rød atmosfære 1971

Blandingsteknikk, lysmål
4,5x3,5
Signert og datert nede på arket: JR 71

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 000