Rian, Johs.(1891-1981)
Gutt med fruktfat 1950
Blandingsteknikk, lysmål
25x19
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1950
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 12 500
Blandingsteknikk, lysmål
25x19
Vurdering