Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Gutt med fruktfat 1950

Blandingsteknikk, lysmål
25x19
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1950

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 12 500