Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Vigeland, Tone (1938-)
Brosje

Sølv
Diam.: 6 cm. Vekt: 13,5 gr.
Signert: TV

Stemplet: Norway Designs Sterling Norway.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000