Vigeland, Tone(1938-)
Brosje
Sølv
Diam.: 6 cm. Vekt: 13,5 gr.
Signert: TV
Stemplet: Norway Designs Sterling Norway.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 500
Sølv
Diam.: 6 cm. Vekt: 13,5 gr.
Signert: TV
Vurdering
NOK 1 500–2 000