Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Bodmer, Karl(1809-1893)
Blomster, fugler og sommerfugler

Olje på lerret
156x47
1 stk. signert nede t.v.: K Bodmer

2 stk. selges samlet. Sveitsisk kunstner.

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00